Župa Bugojno

Službena web stranica župe Bugojno

OVERVIEW

The site zupa-bugojno.org presently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have traversed eight pages within the web page zupa-bugojno.org and found thirty-eight websites linking to zupa-bugojno.org. There are one contacts and directions for zupa-bugojno.org to help you connect with them. There are one mass network accounts retained by zupa-bugojno.org. The site zupa-bugojno.org has been online for eight hundred and nineteen weeks, fourteen days, twenty-two hours, and fifty minutes.
Addresses
Online Since
Sep 2008

ZUPA-BUGOJNO.ORG TRAFFIC

The site zupa-bugojno.org is seeing fluctuating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for zupa-bugojno.org

Traffic ranking (by month) for zupa-bugojno.org

Traffic ranking by day of the week for zupa-bugojno.org

ZUPA-BUGOJNO.ORG HISTORY

The site zupa-bugojno.org was first submitted to the registrar on September 02, 2008. As of today, it is eight hundred and nineteen weeks, fourteen days, twenty-two hours, and fifty minutes young.
REGISTERED
September

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

Bugojno-blog

Promocija GODIŠNJAKA 2007 održat će se 19. O Nedžad Ibrišimović, književnik. U slijedećem kolu NK Iskra igra komšijski derbi protiv NK Troglav iz Livna.

Samostan u Fojnici

Drugi i treći dan Duhovne obnove. Prvi dan Duhovne obnove u Fojnici. Počeo s radom župni caritas u Fojnici. Drugi i treći dan Duhovne obnove. Prvi dan Duhovne obnove u Fojnici. Počeo s radom župni caritas u Fojnici. Korona Kreševskog dekanata u Fojnici. Naši framaši osvojili treće mjesto na Biznis kupu.

Župa Uskoplje

kolovoza proslavli smo misu uočnicu koju je predvodio naš fratar fra Anto Batinić. Donosimo vam galeriju fotografija sa slavlja.

WHAT DOES ZUPA-BUGOJNO.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zupa-bugojno.org Mobile Screenshot of zupa-bugojno.org Tablet Screenshot of zupa-bugojno.org

ORBIS d.o.o.

Nenad Hranic

Brace Radic 90

Varazdin, 42000

HR

ZUPA-BUGOJNO.ORG SERVER

We found that a single root page on zupa-bugojno.org took one thousand five hundred and thirty-one milliseconds to download. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so we consider this site not secure.
173.254.28.14

NAME SERVERS

ns14.global.ba
ns14.bh-hosting.com

We detected that zupa-bugojno.org is using the Apache os.

Župa Bugojno

Službena web stranica župe Bugojno

PARSED CONTENT

The site states the following, "Svoju zemlju i oni su voljeli." I noticed that the web site also stated " RASPORED JESENSKIH SVETIH MISA ZAHVALNICA PO GROBLJIMA." They also stated " Objavljeno Ponedjeljak, 10 Kolovoz 2015 1000. RASPORED JESENSKIH SVETIH MISA ZAHVALNICA PO GROBLJIMA. U 11 sati GRADSKO KATOLIČKO GROBLJE. OpširnijeRASPORED JESENSKIH SVETIH MISA ZAHVALNICA PO GROBLJIMA. 22 obljetnica stradanja Hrvata u Bugojnu." The meta header had župa bugojno as the first keyword. This keyword was followed by bugojno which isn't as urgent as župa bugojno.

ANALYZE MORE WEB PAGES

Župa sv. Danijela - Danilo - Biranj - Kraljice

Sv Misa u Danilu u 10,00 sati. U D Kraljicama u 11,15 sati. U D Birnju u 9,00 sati. Što se krije u tom sitnom komadiću kruha i kapljici vina? To je sveta Pričest, najveći dar Božji! Budimo zahvalni na tom prevelikom daru! Prvo čitanje 1Kr 19, 4-8. Okrijepljen tom hranom, išao je sve do gore Božje.

Župa Don Bosko - Naslovnica

MISIONAR IZ RUANDE DON DANKO LITRIĆ U PODSUSEDU. Danas , na blagdan sv. Ane večerašnju svetu misu služio je don Danko Litrić, misionar u Ruandi. U svojoj propovijedi spomenuo je da je došao kao prosjak, moleći one koji mogu darovati prilog i pomoći izgraditi crkvu Marije Pomoćnice u kojoj će učenici i i svi stanovnici naselja moći slušati Riječ Božju. Opis plaćanja ZA RUANDU Don Danko Za crkvu Marije Pomoćnice.

Župa Sv. Kuzme i Damjana, Fažana Biskupija Porečko Pulska

Gospa Karmelska i blagoslov novog groblja. U četvrtak, na blagdan Gospe Karmelske, 16. srpnja, svečano misno slavlje bit će u crkvi Gospe Karmelske u 19,30 sati. Ivo Borić, policijski kapelan iz Dubrovnika. u 20,30 sati svečano otvaranje i balogoslov novog groblja na Galižanskoj cesti. Elizeja i Svjetskog dana glazbe koncertom Od Giulianija do Paganinija. Fizička i psihička zrelost za sklapanje ženidbe.

Župa sv. Josipa Radnika - Zagreb Gajnice

Radosna, žalosna, slavna otajstva i otajstva svjetla. Molitve koje treba znati svaki kršćanin. Redovničke družbe i zajednice u Hrvatskoj.

Početna Župa Gospe od Anđela - Trogir

Raspored nedjeljnih svetih misa od 5. Comments Off on Raspored nedjeljnih svetih misa od 5. Raspored nedjeljnih svetih misa od 1. Comments Off on Raspored nedjeljnih svetih misa od 1. Raspored bogoslužja u Velikom tjednu. Comments Off on Raspored bogoslužja u Velikom tjednu.